Rozwiązania dedykowane

Dedykowane rozwiązania branżowe do systemów Comarch ERP opisane na tej stronie to raptem kilka z wielu zrealizowanych przez naszą firmę.
Jeśli szukają Państwo rozwiązania dla siebie prosimy o kontakt z nami.

Lista gotowych mechanizmów /modułów /aplikacji do Comarch ERP XL

m.in.:

 • integracja on-line karnetów i skipassów z systemem SKIDATA Online www.skidata.com;
 • przewijanie kabli na bębny i krążki w branży elektrycznej;
 • kopiowanie definicji rabatów z innej karty kontrahenta;
 • import zamówień Eurocash z serwera ftp.
czytaj całość
2BSOFT Import2ERPXL - import i modyfikacja danych w Comarch ERP XL

Funkcjonalność aplikacji umożliwia:

 • Dodawanie nowych kartotek towarowych;
 • Aktualizacja danych kartotek towarowych;
 • Import/aktualizacja danych rozszerzonych (m.in. atrybuty, promocje, jednostki pomocnicze);
 • Import dokumentów;
 • Import atrybutów.

czytaj całość
2BSOFT - Wypożyczenia

Funkcjonalność aplikacji zapewnia:

 • ewidencję wypożyczeń
 • definiowanie warunków handlowych
 • przegląd dostępności
 • raporty wypożyczeń
czytaj całość
2BSOFT – Potwierdzenia sald

Aplikacja 2BSOFT – Potwierdzenia sald jest programem dedykowanym dla systemu Comarch ERP XL, umożliwiającą zautomatyzowanie procesu wysyłki potwierdzeń sald dla kontrahentów.

czytaj całość
2BSOFT – Importer faktur VAT z pliku JPK_VAT

Aplikacja jest sprawnym narzędziem zapewniającym import faktur z pliku JPK_FA wygenerowanego w innym, zewnętrznym systemie, w którym prowadzona jest sprzedaż, bezpośrednio do Rejestru VAT systemu Comarch ERP XL.

czytaj całość
2BSOFT – Importer faktur VAT

Aplikacja zapewnia wymianę dokumentów pomiędzy systemem Comarch ERP XL, a Comarch ERP Optima. Dzięki temu firmy korzystające z systemu Comarch ERP XL w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, produkcji, mogą wysyłać dokumenty do księgowości systemu Comarch ERP Optima funkcjonującemu w biurze rachunkowym.

czytaj całość
2BSOFT Synchronizator baz dla Comarch ERP XL

Aplikacja 2BSOFT Synchronizacja baz pozwala efektywnie zarządzać danymi systemu Comarch ERP XL w ramach rozproszonej struktury wielofirmowej. Program zapewnia jednorodność danych poprzez wymianę pomiędzy bazami Comarch ERP XL kartotek kontrahentów, towarów, dokumentów, usprawniając proces zakładania kartotek, wymiany dokumentów.

czytaj całość
2BSOFT Rekompensaty

Aplikacja 2BSOFT Rekompensaty dla systemu Comarch ERP XL pozwala na zbiorcze generowanie dokumentów Not memoriałowych dla nierozliczonych płatności wybranego kontrahenta, zgodnie z zadanymi aplikacji warunkami.

czytaj całość
2BSOFT MailCreator

Program 2BSOFT MailCreator wspomaga użytkownika systemu Comarch ERP XL w szybkim wygenerowaniu wiadomości e-mail zawierającej wybrany wydruk oraz wskazane załączniki (dla kontrahenta oraz pozycji dokumentu) - od użytkownika zależy wybór załączników, które do generowanego maila zostaną dołączone. Aplikacja umożliwia podgląd załącznika bezpośrednio po jego wskazaniu, bądź jego otwarcie w domyślnym programie.

czytaj całość
2BSOFT Mobilny magazynier - usprawnienie i kontrola procesów magazynowych

Program 2BSOFT – Mobilny magazynier zapewnia usprawnienie oraz bieżącą kontrolę nad procesem wydawania oraz przyjęć towaru na magazyn. Aplikacja, pracując na terminalach mobilnych, współpracuje z czytnikami kodów co pozwala na skanowanie kodów towarów oraz dokumentów handlowych, zawartych w systemie Comarch ERP XL.

czytaj całość
2BSOFT Zarządzanie bębnami - zarządzanie zasobami kabli w hurtowni elektrycznej

Program 2BSOFT – Zarządzanie bębnami doskonale sprawdzi się w każdej hurtowni elektrycznej korzystającej z systemu Comarch ERP XL. Aplikacja usprawnia zarządzanie zasobami kabli umieszczonymi na bębnach, szpulach, bądź w postaci krążków.

czytaj całość
Zapotrzebowania w systemie Comarch ERP XL

Stała kontrola wydatków inwestycyjnych, jak również kosztów bieżącej działalności w istotny sposób wpływa na wynik finansowy każdej firmy. Wdrożenie 2BSOFT Zapotrzebowania usprawnia procesy związane z realizowanymi zakupami oraz przede wszystkim umożliwia utrzymanie poziomu kosztów w ramach wcześniej zaplanowanych i zaakceptowanych budżetów.

czytaj całość
2BSOFT Przelewy VideoTEL – mechanizm wysyłki oraz importu przelewów zagranicznych VideoTEL dla Banku Zachodniego WBK

2BSOFT Przelewy VideoTEL to rozszerzenie dla systemów Comarch, przeznaczone dla firm realizujących przelewy zagraniczne. Za pomocą rozszerzenia możemy wysyłać przelewy dewizowe bezpośrednio do systemu VideoTEL Banku Zachodniego WBK, jak również importować przelewy od zagranicznych kontrahentów z systemu bankowego wprost do systemów Comarch.

czytaj całość
Automatyczne generowanie i drukowanie faktur cyklicznych w Comarch ERP XL do zdefiniowanych umów

Aplikacja umożliwia dodanie umów z klientami i zarządzanie nimi. Generuje automatycznie faktury dla zdefiniowanych klientów na zdefiniowane usługi po podanej cenie. Faktury są wystawiane za podany miesiąc kalendarzowy. Dla umów ustawionych z rozliczeniem miesięcznym za dany miesiąc pojawia się stawka miesięczna, dla umów rozliczanych dziennie podana stawka jest przeliczona przez liczbę dni kalendarzowych w danym miesiącu. Generowanie faktur powoduje automatyczny wydruk wskazanego w Comarch ERP XL wydruku standardowego lub własnego.

czytaj całość
e-faktury Comarch ERP XL w systemie BillBird

Aplikacja integrująca e-faktury wystawiane w systemie Comarch ERP XL z systemem e-faktur firmy BillBird. 

czytaj całość
OPTYzam – Optymalizacja obsługi zamówień dla Comarch ERP XL

Aplikacja OPTYzam gwarantuje optymalizację ewidencji i obsługi zamówień w CDN XL. Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie usprawnić proces wprowadzania i realizowania zamówień - stąd przypisane pod odpowiednie klawisze funkcje aplikacji, czy też podświetlanie pozycji z brakami na stanie. 

czytaj całość
OPTYmag - Optymalizacja procesów magazynowych w Comarch ERP XL

OPTYmag to rozbudowana aplikacja magazynowa, zintegrowana z system Comarch ERP XL, która ma na celu wsparcie procesów logistycznych.

czytaj całość
Zarządzanie Projektami w Comarch ERP XL

Branża budowlana jest branżą bardzo złożoną, wymagającą od systemu informatycznego szerokiej funkcjonalności. Nasza konfrontacja ze specyfiką tej branży pozwoliła na stworzenie rozbudowanej aplikacji, której funkcjonalność została zintegrowana z systemem Comarch ERP XL. 

czytaj całość
System Ewidencji Odpadów - SEO do Comarch ERP XL

Aplikacja SEO (System Ewidencji Odpadów) została stworzona z myślą o firmach, w których jednym z obszarów działalności jest gospodarowanie odpadami. SEO to bowiem system służący do zarządzania kartami przekazania i ewidencji odpadu. Zadaniem aplikacji jest ewidencja odpadów i wykonywanie wydruków KPO - karta przekazania odpadu oraz KEO - karta ewidencji odpadu. W SEO rozróżniamy KPO „zwykłe”, oraz KPO „zbiorcze” (spinacz zwykłych KPO). Aplikacja obsługuje również EDPR i EDPO.

czytaj całość
Program lojalnościowy do Comarch ERP XL

Wprowadzanie systemów lojalnościowych w dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej staje się standardem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy aplikację, która pozwala na bezproblemowe zarządzanie programem lojalnościowym. Aplikacja ta jest w pełni zintegrowana z systemem Comarch ERP XL. 

czytaj całość
Import załączników do Comarch ERP XL

Aplikacja pozwala na błyskawiczne, seryjne dodanie lub usunięcie załączników w systemie Comarch ERP XL. 

czytaj całość
Rejestracja Czasu Pracy - RCP do Comarch ERP OPTIMA

Innowacyjna aplikacja RCP współpracująca z systemem Comarch ERP Optima w ramach której, w intuicyjny sposób ewidencjonowany jest czas pracy pracowników.

czytaj całość
Rejestracja Czasu Pracy przez Internet - eRCP

eRCP to system rejestracji czasu pracy pracowników oparty na aplikacji internetowej, pisany zgodnie z najnowszymi trendami, a więc dostępny również na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie doskonale spisuje się w branży budowlanej oraz w firmach posiadających wiele miejsc pracy i dużą rotację pracowników między nimi.  

czytaj całość

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

 • najnowszych aktualizacji
 • aktualności
 • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz