BPM & RPA

01

Automatyzacja procesów nie zawsze wymaga zastosowania technologii AI. Często wystarczy ustalić regułę, która określi, że na przykład faktura powinna być automatycznie wygenerowana po wydaniu towaru z magazynu, a zamówienie zakupu przygotowane do akceptacji, gdy ilość towaru lub surowca spadnie poniżej minimum. Dlatego rozwiązania Comarch ERP wyposażono w narzędzia BPM (Business Process Management), które umożliwiają modelowanie procedur w różnych sytuacjach występujących w firmie. Natomiast mechanizmy RPA (Robotic Process Automation) pozwalają na automatyczne wykonywanie pewnych operacji przez system, bez konieczności angażowania człowieka.

GŁÓWNE ATUTY

BPM & RPA

Automatyzacja eliminuje ręczne, czasochłonne zadania, co pozwala pracownikom skupić się na bardziej strategicznych działaniach. Automatyczne procesy redukują ryzyko ludzkich pomyłek, co przekłada się na większą dokładność danych i operacji.

  WDROŻENIE BPM & RPA PRZEZ 2BSOFT TO

  GWARANCJA ZWROTU Z INWESTYCJI

  Krótszy czas realizacji procesów, szybsze przetwarzanie zamówień, faktur i innych operacji wpływa na istotną redukcję kosztów pracy związanych z wykonywaniem rutynowych zadań oraz zmniejszenie liczby błędów, które mogą prowadzić do kosztownych korekt.

   WDROŻENIE BPM & RPA PRZEZ 2BSOFT TO

   REALNE KORZYŚCI

   Zwiększenie satysfakcji klienta, szybsze i bardziej niezawodne realizowanie zamówień oraz lepsza obsługa klienta dzięki bardziej precyzyjnym i szybkim informacjom.

    WDROŻENIE BPM & RPA PRZEZ 2BSOFT TO

    ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

    Automatyzacja procesów pozwala firmie działać sprawniej niż konkurencja, co może prowadzić do zdobycia większej części rynku. Zautomatyzowane procesy umożliwiają pracownikom skupienie się na innowacyjnych projektach, co sprzyja rozwojowi nowych produktów i usług. Dostęp do zawsze aktualnych i dokładnych danych ułatwia strategiczne planowanie i podejmowanie trafnych decyzji.

     DOWIEDZ SIĘ, JAKIE KORZYŚCI 
     MOŻE ODNIEŚĆ TWOJA FIRMA 

     +48 32 401 18 90
     +48 32 401 18 91

     wyślij zapytanie

     Strefa Klienta

     Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

     • najnowszych aktualizacji
     • aktualności
     • materiałów do pobrania

     Logowanie

      

     Jak otrzymać dostęp ?

     Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

     Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

     +48 32 401 18 90
     +48 32 401 18 91

     Serwis 2bsoft

     menu

     do góry

     wstecz