Praca

Pracę w 2BSOFT rozumiemy jako ciągły, osobisty rozwój pracowników. Do współpracy z nami zapraszamy osoby, dla których cenna jest przyjazna atmosfera pracy oraz satysfakcja z wykonywanych zadań.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Konsultant SYSTEMÓW ERP

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych systemów ERP
  • Wsparcie i konsultacje pracy Klientów
  • Szkolenia użytkowników w zakresie obsługi wdrażanych systemów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu procesów handlowych lub produkcyjnych lub finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wykorzystywania narzędzi informatycznych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy i własny samochód

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów wspomagających zarządzanie firmą
  • Znajomość platformy Microsoft SQL
  • Znajomość systemów Comarch ERP
  • Znajomość Crystal Reports

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Stały dostęp do najnowszych technologii
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV z listem motywacyjnym na adres praca@2bsoft.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na ofertach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

do góry

wstecz