SYSTEM KLASY ERP 4.0

01

Comarch ERP XL (poprzednia nazwa CDN XL) to nowoczesny, elastyczny system klasy ERP 4.0, dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Jest to flagowy system ERP firmy Comarch, na którym pracuje aktualnie ponad 5 000 firm z różnych branż.

OBSZARY

02

Funkcjonalność Comarch ERP XL zapewnia pełną obsługę procesów biznesowych odbywających się w firmach z różnych branż. System jest w pełni skalowalny, a budowa modułowa pozwala klientowi elastycznie dobrać te elementy funkcjonalne, które odpowiadają jego aktualnym potrzebom. Wpływa to na obniżenie kosztów zakupu oraz utrzymania oprogramowania.

PRODUKCJA

03

Comarch ERP XL to system spełniający standardy MRP, który pozwala sprawnie zarządzać procesami produkcyjnymi poprzez optymalne zaplanowanie zleceń, eliminację wąskich gardeł, uzyskanie informacji dotyczącej rzeczywistego kosztu produkcji wyrobu. 

HANDEL I DYSTRYBUCJA

04

System efektywnie wspiera pracowników działu handlowego na każdym etapie obsługi Klienta od zapytań ofertowych, ofert, poprzez zamówienia, po finalną sprzedaż. Zastosowanie systemu umożliwia prowadzenie sprzedaży wielokanałowej w jednym, spójnym środowisku. Dzięki funkcjonalnościom CRM możliwa jest efektywna praca z potencjalnymi oraz obecnymi Klientami.05

Comarch Mobile to doskonałe narzędzie usprawniające pracę osób działu handlowego pracujących w terenie, jak również osób zarządzających tymi zespołami. Korzystając z aplikacji osoby zarządzające mogą sprawnie zarządzać podległymi pracownikami, a handlowcy realizować postawione im zadania.

Dowiedz się więcej na temat Comarch Mobile.

 

06

Zapewnienie efektywnej, wydajnej oraz generującej niskie koszty logistyki zapewniają aplikacje Comarch WMS. Sprawna realizacja dyspozycji magazynowych przez magazynierów, przydzielonych przez system, bądź kierownika magazynu pozwala zachować szybkie tempo pracy, przy jednoczesnej eliminacji do minimum potencjalnych pomyłek.

Dowiedz się więcej na temat Comarch WMS.

07

Platforma Comarch BI to narzędzie analityczne, które dostarcza wszelkich niezbędnych informacji na temat działalności każdego obszaru firmy wszystkim zainteresowanym osobom. Comarch BI agreguje wszelkie dane wprowadzane do systemu, aby przedstawić je w odpowiedniej formie i umożliwić podejmowanie decyzji na poziomie strategicznym i operacyjnym firmy.

Dowiedz się więcej na temat Comarch BI

08

Dzięki Comarch e-Commerce możliwe jest prowadzenie wielokanałowej sprzedaży w Internecie, ukierunkowane na Klienta biznesowego oraz indywidualnego. W prosty i szybki sposób możemy przedstawić naszą ofertę szerokiemu gronu potencjalnych, jak również obecnych Klientów.

Dowiedz się więcej na temat Comarch e-Commerce.

09

Comarch POS to aplikacja przeznaczona dla sprzedawców pracujących na stanowiskach kasowych oraz na zapleczu sklepu. Jej głównym zadaniem jest wykonanie wszystkich operacji związanych z obsługą klienta jak również z przyjęciem i rozliczaniem towarów w sklepie.

Dowiedz się więcej na temat Comarch POS

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

10

Comarch ERP XL to przede wszystkim polski system ERP, który na bieżąco dostosowywany jest do obowiązujących w Polsce przepisów. Obszar Finanse i Księgowość zapewnia ewidencję zdarzeń, monitoring kosztów, zarządzanie płynnością finansową, jak również dynamiczne raportowanie, analizowanie danych.

PŁACE I KADRY

11

Obszar Płace i Kadry pozwala zarządzać procesami kadrowo-płacowymi w firmie, od przyjęcia nowo zatrudnionego pracownika, poprzez bieżące rozliczanie, komunikację z pracownikiem (Comarch ERP e-Pracownik), aż do rozwiązania umowy o pracę. System pozwala na wysyłkę deklaracji ZUS do programu Płatnik, deklaracji PFRON oraz SodiROffline, jak również e-deklaracji podatkowych.


12

Szybka, wygodna i bezpieczna komunikacja z kontrahentami w obrębie całego łańcucha dostaw możliwa jest dzięki popularnej platformie Comarch EDI. Platforma zapewnia elektroniczną wymianę dokumentów pomiędzy kontrahentami, co skutkuje redukcją kosztów, jak również błędów powstałych w trakcie przetwarzania dokumentów.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW

13

Comarch ERP XL pozwala wspomóc, lub zastąpić pracę ludzką wszędzie tam, gdzie nie jest wymagany czynnik ludzki. Oddajemy stałe, rutynowe czynności automatom zaszytym w systemie, które wykonają za nas pracę szybciej, bez angażowania zasobów ludzkich firmy.

14

Baza danych systemu ERP, informacje o Klientach, postępie działań handlowych, dodatkowe zbiory danych stanowią najcenniejszą wartość firmy i gwarantują kontynuację prowadzenia biznesu. Comarch ERP XL wychodzi na przeciw temu wyzwaniu, zapewniając automatyczną, zewnętrzną kopię danych za pośrednictwem aplikacji iBard24.

GŁÓWNE ATUTY

COMARCH ERP XL

System doskonale sprawdzi się w firmie produkcyjnej, handlowej, jak również usługowej realizującej złożone procesy biznesowe. Jest dedykowany wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest bogata funkcjonalność w standardzie, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz ewentualnej rozbudowy o dodatkowe, dedykowane rozwiązania.

  WDROŻENIE COMARCH ERP XL PRZEZ 2BSOFT TO

  gwarancja zwrotu z inwestycji

  W procesie wdrożenia systemu ERP oprócz nowoczesnego, elastycznego oraz otwartego na dedykowane rozwiązania systemu kluczowy jest zespół wdrożeniowy. Konsultanci 2BSOFT to doświadczony zespół ekspertów realizujący wdrożenia systemu według sprawdzonej metodyki wdrożeniowej, posiadający wiedzę na temat systemu Comarch ERP XL oraz zagadnień z wyspecjalizowanego obszaru (logistyka, produkcja, księgowość, analizy). Pozwala nam to wykorzystać potencjał systemu ERP, Klientowi przekazujemy zaawansowane, gotowe narzędzie dające nowe możliwości rozwoju, jak również wspomagające ten rozwój.

   WDROŻENIE COMARCH ERP XL PRZEZ 2BSOFT TO

   REALNE KORZYŚCI

   Rozwiązanie Comarch ERP XL zwiększa efektywność pracy każdego działu w firmie. Na etapie analizy procesów biznesowych identyfikujemy obszary, w których możliwa jest optymalizacja, następnie przedstawiamy propozycje usprawnień. Za każdym razem dążymy do tego, aby Klient dzięki wdrożeniu systemu ERP otrzymał możliwie największą wartość dodaną. Proponujemy modyfikacje w poszczególnych centrach, działach firmy, które według naszej najlepszej wiedzy sprawdzą się w danej firmie. Wtedy właśnie pojawiają się wymierne efekty realizowanych prac, nierzadko powiązane z efektami synergii otrzymywanych korzyści.

   Zachęcamy do zapoznania się z efektami naszej pracy i korzyściami, jakie uzyskali Klienci 2BSOFT:

   WDROŻENIE COMARCH ERP XL PRZEZ 2BSOFT TO

   rozwój twojej firmy

   Zakończone sukcesem wdrożenie systemu ERP to dla nas woda na młyn. W ramach obsługi powdrożeniowej na bieżąco śledzimy efekty wykonanej pracy, rozwiązujemy zgłaszane przez Klientów zagadnienia, odpowiadamy na wszelkie zapytania oraz informujemy o kolejnych możliwości usprawnień. Twoja firma, system ERP to organizmy żywe, ciągle rozwijające się. Utrzymanie dynamiki wzrostu wymaga ciągłej weryfikacji, identyfikacji kolejnych usprawnień. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami w ramach realizacji bieżących wizyt serwisowych, jak również cyklicznych spotkań konsultingowych, mających na celu stałe doskonalenie biznesu naszych Klientów.

   DOWIEDZ SIĘ, JAKIE KORZYŚCI 
   MOŻE ODNIEŚĆ TWOJA FIRMA 

   +48 32 401 18 90
   +48 32 401 18 91

   wyślij zapytanie

   Materiały
   do pobrania

   Strefa Klienta

   Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

   • najnowszych aktualizacji
   • aktualności
   • materiałów do pobrania

   Logowanie

    

   Jak otrzymać dostęp ?

   Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

   Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

   +48 32 401 18 90
   +48 32 401 18 91

   Serwis 2bsoft

   menu

   do góry

   wstecz