BI DLA SYSTEMÓW
COMARCH

01

Dzięki Comarch BI zrozumiesz, wykorzystasz wszelkie wymagane informacje na temat Twojej firmy oraz otoczenia i podejmiesz odpowiednie decyzje w odpowiednim czasie. Platforma we właściwy, zagregowany sposób przedstawi dane, które codziennie wprowadzane przez użytkowników zasilają system ERP i tym samym silnik BI, 

ANALIZY i RAPORTY

02

Comarch BI dostarcza decydentom danych w wielu układach i przekrojach (tabele, wykresy, mapy), za pośrednictwem różnych źródeł (aplikacji, przeglądarki, maila). Dostępne w standardzie kilkadziesiąt gotowych do zastosowania analiz z każdego obszaru przedsiębiorstwa, rozbudowana baza miar i wymiarów, stanowią podstawę do budowy dedykowanych dla każdej firmy zestawień.

03

Aplikacja skierowana do kadry zarządzającej, analityków, umożliwiająca budowę interaktywnych dashboardów przedstawiających w jednym miejscu dane z wielu źródeł. Pełna funkcjonalność aplikacji dostępna jest przez Internet, co w powiązaniu z responsywnym interfejsem, stanowi idealne narzędzie dla osób często pracujących poza siedzibą firmy, korzystających z wielu urządzeń (komputer, tablet, smartfon).

GŁÓWNE ATUTY

COMARCH BI

Firma Comarch od kilkunastu lat buduje systemu Business Intelligence do systemów Comarch ERP, wykorzystując zdobytą wiedzę i know-how między innymi w ramach realizacji projektów BI pod klucz dla międzynarodowych korporacji. Comarch BI stanowi integralny element systemów Comarch ERP (Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum, Comarch ERP Optima). 

  WDROŻENIE COMARCH BI PRZEZ 2BSOFT TO

  GWARANCJA ZWROTU Z INWESTYCJI

  2BSOFT już od pierwszych wdrożeń systemów ERP realizuje wdrożenia systemów BI dla swoich Klientów. Posiadamy wiedzę z zakresu analiz i controllingu, która w połączeniu z Platformą Comarch BI daje osobom decyzyjnym kluczowe narzędzie wykorzystywane w procesie budowy strategii firmy, monitorowania realizacji założonych celów, podejmowania decyzji, jak również tworzenia budżetów.

   WDROŻENIE COMARCH BI PRZEZ 2BSOFT TO

   REALNE KORZYŚCI

   Wykorzystanie platformy Comarch BI w firmie redefiniuje główne zadania realizowane przez działy analiz i controllingu. Dzięki integralnemu z systemem ERP narzędziu dostarczającym wymaganych danych, pracownicy działu koncentrują się na tworzeniu nowych, jeszcze bardziej ukierunkowanych tematycznie zestawień, szukaniu zachodzących korelacji.

    WDROŻENIE COMARCH BI PRZEZ 2BSOFT TO

    ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

    Nawet same informacje dostarczane przez Comarch BI często stanowią o zmianie pewnych procesów, działań realizowanych w firmach nierzadko od wielu lat. Wnioski wysuwane w oparciu o dostarczoną informację wpływają na kluczowe decyzje prezesów, menadżerów. Od momentu implementacji platforma Comarch BI stanowić będzie kluczowe narzędzie wspomagające w budowaniu ścieżki rozwoju Twojej firmy.

     DOWIEDZ SIĘ, JAKIE KORZYŚCI 
     MOŻE ODNIEŚĆ TWOJA FIRMA 

     +48 32 401 18 90
     +48 32 401 18 91

     wyślij zapytanie

     Strefa Klienta

     Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

     • najnowszych aktualizacji
     • aktualności
     • materiałów do pobrania

     Logowanie

      

     Jak otrzymać dostęp ?

     Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

     Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

     +48 32 401 18 90
     +48 32 401 18 91

     Serwis 2bsoft

     menu

     do góry

     wstecz