SZTUCZNA INTELIGENCJA

01

Sztuczna inteligencja (AI – ang. artificial intelligence) towarzyszy nam na co dzień, często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Korzystamy z niej w wyszukiwarkach internetowych, nawigacji samochodowej, podpowiedziach treści czy rekomendacjach produktów w sklepach internetowych. Sztuczna inteligencja to zdolność rozumienia, uczenia się i wyciągania wniosków.
W kontekście przedsiębiorstw i systemów ERP, sztuczna inteligencja (AI) umożliwia automatyzację pracy, przenosząc część zadań na algorytmy AI.

GŁÓWNE ATUTY

SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Sztuczna inteligencja (AI) automatyzuje szereg zadań, wspierając codzienną pracę jako "cichy pomocnik" w postaci wirtualnych asystentów, automatycznych rekomendacji i działań "w tle". Dzięki odpowiednim danym algorytmy mogą wspierać codzienną pracę, opracowując efektywne mechanizmy i modele działania.

  WDROŻENIE AI PRZEZ 2BSOFT TO

  GWARANCJA ZWROTU Z INWESTYCJI

  Systemy Comarch ERP wykorzystywane przez tysiące firm, generują ogromne ilości danych – kluczowego zasobu dla AI. To umożliwia tworzenie uniwersalnych i skutecznych narzędzi, które upraszczają i przyspieszają codzienne działania, zapewniając znaczące oszczędności czasu i kosztów. AI w systemach Comarch ERP jest szeroko wykorzystywane, np. w ramach automatyzacji wprowadzania dokumentów (OCR), inteligentnej windykacji, automatycznej klasyfikacji produktów i towarów ABC/XYZ, optymalizacji przydzielania dyspozycji magazynowych.

   WDROŻENIE AI PRZEZ 2BSOFT TO

   REALNE KORZYŚCI

   Wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w systemach Comarch ERP zapewnia skrócenie czasu realizacji procesów i minimalizację ryzyka popełniania błędów. AI wspiera procesy produkcyjne, optymalizując technologie produkcji, dobór zamienników, poziom zapasów, oraz obłożenie linii i gniazd produkcyjnych. AI jest także niezastąpiona w inteligentnej analizie obrazu, automatyzując wprowadzanie dokumentów, utrzymanie bezpieczeństwa i kontrolę jakości.

    WDROŻENIE AI PRZEZ 2BSOFT TO

    ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

    Comarch wykorzystuje AI w swoich systemach do automatyzacji pracy oraz wsparcia procesów decyzyjnych. Dzięki AI w Comarch ERP twoi pracownicy otrzymują realne wsparcie w różnych obszarach. Odpowiednie zmiany, wynikające z analizy pracy użytkowników i rekomendacji AI, mogą skrócić operacje, jak również przyspieszyć decyzje na podstawie rekomendacji AI.
    Sztuczna inteligencja nie tylko realizuje powyższe scenariusze, ale również optymalizuje procesy, minimalizuje ryzyko błędów i przynosi realne korzyści, wspierając rozwój Twojej firmy.

     DOWIEDZ SIĘ, JAKIE KORZYŚCI 
     MOŻE ODNIEŚĆ TWOJA FIRMA 

     +48 32 401 18 90
     +48 32 401 18 91

     wyślij zapytanie

     Strefa Klienta

     Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

     • najnowszych aktualizacji
     • aktualności
     • materiałów do pobrania

     Logowanie

      

     Jak otrzymać dostęp ?

     Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

     Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

     +48 32 401 18 90
     +48 32 401 18 91

     Serwis 2bsoft

     menu

     do góry

     wstecz