Systemy ERP

2023-07-18_11h58_57.png

Nowa wersja Comarch ERP XL 2023.2

W najnowszej wersji Comarch ERP XL 2023.2 producent udostępnił ponad 220 nowych funkcjonalności w różnych obszarach biznesowych.

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji (AI) w procesach optymalizacji zatowarowania, prognozowania zakupów oraz windykacji. Comarch OCR rozpoznaje faktury w języku angielskim, a na wydruku faktury w formacie sPrint można prezentować kod QR do przelewu – po jego zeskanowaniu za pomocą aplikacji bankowej automatycznie utworzy się przelew z wypełnionymi danymi.

Comarch stale pracuje również nad rozwojem funkcjonalności KSeF, dodając obsługę nowych parametrów oraz poszerzając zakres wymienianych danych.

W produkcji wprowadzono zmiany ergonomiczne na dokumencie PP (Plan Produkcji), a w księgowości znacząco podniesiono wydajność w przypadku obsługi bardzo dużej ilości kont (pow. 1 mln).

Z poziomu aplikacji Comarch POS można zarejestrować dostawy zewnętrzne PZ i wystawić dokument reklamacji. W celu jeszcze większej automatyzacji w zakresie współpracy z przewoźnikami i kurierami w Comarch Shipping dodano z pozycji Comarch ERP XL obsługę wielu paczek w ramach jednego zlecenia przesyłki.

Szczegółowy zapis zmian wprowadzonych w Comarch ERP XL 2023.2:

https://pomoc.comarch.pl/xl/index.php/dokumentacja/zmiany-funkcjonalne-wprowadzone-w-comarch-erp-xl-w-wersji-2023-2/

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz