Systemy ERP

Comarch OCR - główna.jpg

Comarch OCR - oszczędność czasu przy wprowadzaniu faktur

Co to jest OCR?

Z j.angielskiego OCR to Optical Character Recognition, a więc optyczne rozpoznawanie tekstu, które znajduje szerokie zastosowanie m.in. w biznesie. Oferujemy Państwu usługę Comarch OCR, która w istotny sposób może przyspieszyć wprowadzanie faktury do systemu ERP. Usługa Comarch OCR odczyta kluczowe dane z faktury, i skataloguje je, co pozwoli zaoszczędzić czas wymagany na ręczne wprowadzenie tych danych. Usługa rozpoznaje znaki z dokumentów zachowanych w pliku graficznym - PDF, JPG. Skaner, aparat fotograficzny oraz połączenie z Internetem umożliwia wprowadzenie dokumentów do usługi Comarch OCR.Ręczne przepisanie papierowej faktury i wprowadzenie jej do systemu, to – w zależności od doświadczenia pracownika – do kilku minut. Dla Comarch OCR to zaledwie kilka sekund!Czy system współpracuje z moim systemem Comarch ERP?

Usługa Comarch OCR w standardzie zintegrowana jest z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XT (do końca 2019 roku Comarch zapowiada udostępnić wersję dla użytkowników systemu Comarch ERP Altum, przez co nie ma potrzeby wykonywania procesu integracji, czy też kosztownego wdrożenia.

Aby zacząć korzystać z pełni jego możliwości, wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę w programie i przetestować usługę - dostępna jest wersja demo do 50 stron (miesięczny okres testowy, do wykorzystania jednorazowo). Następnie mogą Państwo wybrać odpowiadający potrzebom miesięczny abonament.

Usługa Comarch OCR w Comarch ERP XL

Usługa Comarch OCR w Comarch ERP XL.

Comarch OCR odczyta faktury i wprowadzi je do systemu.

Comarch OCR potrafi rozpoznać następujące pozycje z faktur (również wielostronicowych):

  • numer NIP - jest on następnie sprawdzany w rejestrze GUS, po czym na dokument w rejestrze zakupu VAT przenoszone są dane pobrane z GUS;
  • numer dokumentu;
  • data wystawienia i sprzedaży;
  • forma i termin płatności;
  • stawki VAT oraz kwoty;
  • numer rachunku bankowego.


Zachęcamy do zapoznania się z działaniem Comarch OCR.

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz