Wydarzenia

Teranajt dla biznesu.png

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie

Comarch IBARD to wydzielona dla każdego użytkownika przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której można bezpiecznie przechowywać dane. Usługa posiada funkcjonalność backupu danych, która pozwala przywrócić przypadkowo usunięte pliki, foldery oraz bazy danych. Proces tworzenia kopii zapasowej jest w pełni zautomatyzowany i pozwala na pełną konfigurację. Rozwiązanie nie wymaga pomocy działu IT i pozwala pracownikom na samodzielne tworzenie zadań backupu wybranych plików, folderów, baz danych z komputerów, urządzeń mobilnych oraz lokalizacji sieciowych.

Dodatkowo Comarch IBARD pozwala m.in. na szybką i efektywną wymianę danych pomiędzy współpracownikami, a także na wspólną edycję dokumentów, dzięki możliwości współdzielenia plików i katalogów oraz nadawania użytkownikom określonych uprawnień do odczytu i edycji.

Promocja umożliwia bezpłatny dostęp do usługi Comarch IBARD o pojemności 1 terabajta (1TB) oraz funkcjonalność konta Enterprise na okres jednego roku. Z oferty mogą skorzystać użytkownicy przynajmniej jednego z systemów Comarch ERP: Optima, Altum, XL lub klienci korzystający z usług: Comarch ERP XT wykupionej na rok, Comarch ERP Optima w modelu usługowym, Comarch ERP Altum Online lub Comarch ERP XL Online. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta w usłudze Comarch IBARD.

Aby skorzystać z promocji, napisz na adres sprzedaz@2bsoft.pl.

Promocja obowiązuje do 31 marca 2019 roku. Szczegóły promocji oraz regulamin znajdują się na stronie https://www.ibard.com/pl/promocja.

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz