Wydarzenia

Webinar_WMS.png

Bezpłatny webinar: Wydajne zarządzanie dużym i małym magazynem

Sprawna obsługa procesów magazynowych może zaważyć na sukcesie biznesowym firmy. To właśnie od odpowiedniej organizacji procesów logistycznych zależy czy dostawa towaru zostanie sprawnie zweryfikowana i rozlokowana na magazynie, czy magazynier może szybko i łatwo sprawdzić położenie zasobu, jego dostępność oraz ilość, a zamówienie dla Klienta zostanie sprawnie i bezbłędnie skompletowane oraz wydane kurierowi do transportu.

W trakcie webinaru poznają Państwo Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier - rozwiązania dla magazynów z rozbudowaną strukturą i zaawansowanymi procesami oraz Comarch Magazynier - aplikację dla mniejszych magazynów z prostą strukturą. Omówione zostaną zagadnienia związane z zarządzaniem, organizacją i realizacją pracy zarówno w magazynach wielkopowierzchniowych, jak i niedużych lub nieposiadających rozbudowanej struktury i potrzeby wykorzystywania zaawansowanych procesów. Pokażemy jak optymalnie wykonać pracę przy użyciu kolektorów danych w zależności od skali magazynu.Zobaczą też Państwo jak, w wygodny sposób, kierownik lub administrator może zarządzać treściami prezentowanymi na urządzeniach pracowników magazynów.

Zapis wideo webinaru jest dostępny na stronie: https://webinary.comarch.pl/wydajne-zarzadzanie-duzym-i-malym-magazynem/Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz