Wdrożenia

Wdrożenie Comarch ERP Produkcja, Comarch Mobile

Wdrożenie Comarch Mobile oraz Comarch ERP XL Produkcja w firmie ze Śląska, z branży spożywczej

Jest nam miło poinformować, że nasz wieloletni Klient z branży spożywczej zdecydował się na rozszerzenie zakresu wdrożenia systemu ERP w swojej firmie o kolejne obszary systemu Comarch ERP XL. Po konsultacjach oraz prezentacji rozwiązań Klient podjął decyzję o wdrożeniu aplikacji Comarch Mobile oraz Comarch ERP Produkcja wraz z Rejestracją produkcji. Cieszymy się, że wdrażane przez 2BSOFT rozwiązania przyczyniają się do rozwoju firmy, która rozszerzyła zakres swojej działalności o proces produkcji, inwestując w dwie linie produkcyjne oraz oprogramowanie do planowania i zarządzania zleceniami.

Dotychczasowa działalność spółki opierała się na głównie na imporcie oraz dystrybucji produktów. Pewna część produktów przekazywana była sprawdzonym kooperantom, w celu wykonania operacji krojenia, przepakowania i metkowania. Zarząd podjął decyzję o rozpoczęciu realizacji procesu w ramach własnej struktury. Trzy nowe linie produkcyjne zostały zainstalowane w nowej części rozbudowanej siedziby spółki, z zachowaniem wszelkich norm higieny, wymaganych przy produkcji żywności. Po analizie funkcjonalności modułu Produkcja systemu Comarch ERP XL, podjęto decyzję o wdrożeniu systemu planowania, rejestracji oraz rozliczania produkcji w ramach wykorzystywanego systemu ERP.

Logistyka oparta jest o kilka magazynów, z których realizowana jest dystrybucja towarów. Sprzedaż prowadzona jest dwoma kanałami: tradycyjnym oraz nowoczesnym - za sprzedaż odpowiadają przedstawicieli handlowi przypisani do danego kanału. Do tej pory przedstawiciele korzystali z aplikacji zewnętrznej, która nie zapewniała integracji z systemem ERP. Zaproponowaliśmy Klientowi optymalizację tego obszaru w oparciu o rozwiązania Comarch Mobile, a więc Comarch Mobile Zarządzanie oraz Comarch Mobile Sprzedaż, które w standardzie zintegrowane są z systemem Comarch ERP XL. Wdrożenie obejmie przedstawicieli handlowych odpowiadających za obydwa kluczowe kanały sprzedaży w zakresie realizacji wizyt handlowych oraz zbierania zamówień, jak również regionalnych kierowników sprzedaży, zarządzających tymi zespołami.


autor: Marcin Górecki, Kierownik Działu Sprzedaży, 2BSOFT


Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz