Wdrożenia

Comarch ERP XL, BI, Mobile, Predokcja

Wdrożenie Comarch ERP XL wraz z aplikacjami dedykowanymi u producenta i dostawcy sprzętu rehabilitacyjnego

Producent i dostawca sprzętu rehabilitacyjnego specjalizujący się w kompleksowym wyposażeniu szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych rozpoczął wdrożenie systemu Comarch ERP XL realizowane przez 2BSOFT.

Już na etapie weryfikacji dostawcy systemu, bardzo ważny dla Klienta był wybór systemu posiadającego szereg funkcjonalności, które będą wspierać rozwój firmy. Wdrożenie systemu obejmie kompleksowo procesy logistyczne, zarządzanie i prowadzenie sprzedaży, produkcję, zarządzanie umowami, serwis, rozwiązania mobilne dedykowane przedstawicielom handlowym oraz serwisantom, księgowość oraz platformę analityczną business intelligence.

Równie istotnym elementem jest możliwość rozwoju systemu o dedykowane rozwiązania. W celu uzyskania maksymalnego poziomu dostosowania systemu do specyfiki oraz potrzeb Klienta, w ramach projektu przygotowane zostaną aplikacje dedykowane do zarządzania zleceniami serwisowymi, konfigurator produktów (dostępny również dla osób pracujących w terenie – aplikacja natywna), oraz aplikacje do zarządzania szkoleniami realizowanymi przez Klienta.


autor: Marcin Górecki, Kierownik Działu Sprzedaży, 2BSOFT


Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz