Systemy ERP

Comarch ERP XL 2024.0.png

Nowa wersja Comarch ERP XL 2024.0

Mamy zaszczyt poinformować o najnowszej wersji Comarch ERP XL - 2024.0. Ta aktualizacja przynosi ponad 200 innowacyjnych funkcji, które wzmocnią efektywność w różnorodnych dziedzinach biznesowych.

Inteligentny Asystent - ChatERP. W najnowszej wersji Comarch ERP XL dostępna jest wersja beta Inteligentnego Asystenta - ChatERP. Teraz możesz „porozmawiać z XL-em”, uzyskując natychmiastową pomoc, dostęp do danych handlowych czy wydać polecenia, takie jak zablokowanie kontrahentów z zaległymi płatnościami.

Funkcjonalności związane z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) związane z obszarami Sprzedaży i Księgowości mogą w istotny sposób wspomóc pracę w tych obszarach.

Planowanie produkcji staje się bardziej efektywne dzięki integracji z Comarch APS. Teraz możesz przesyłać harmonogramy bezpośrednio do Comarch ERP XL, a także precyzyjnie wskazywać zasoby w zleceniach produkcyjnych.

Usprawnienia w Comarch POS - wprowadzono nowe funkcje w Comarch POS, takie jak promocje pakietowe, obsługa inwentaryzacji i rozszerzenie integracji z platformą wszystko.pl (m.in. edytor HTML w oknie z opisem oferty czy wysyłanie załączników zapisanych jako link).

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz