Systemy ERP

Comarch_ERP-XL_2018.2.1.png

Nowa wersja Comarch ERP XL 2018.2.1 już dostępna!

Miło nam poinformować o wydaniu przez Comarch nowej wersji systemu Comarch ERP XL 2018.2.1. Do głównych nowości należy zaliczyć możliwość przetłumaczenia interfejsu na dowolny język w alfabecie łacińskim (w kolejnych wersjach planowane jest wprowadzenie możliwości tłumaczeń z wykorzystaniem cyrylicy).

Spośród pozostałych nowości dostępnych w Comarch ERP XL 2018.2.1 należy wymienić:

  • Możliwość oznaczenia geolokalizacji w systemie zgłoszeń SENT zgodnie z wymogami ustawy, która zacznie obowiązywać od 1.10.2018 r. i nakłada obowiązek wprowadzania dodatkowych danych dotyczących miejsca dostawy/ dostarczenia, takich jak: województwo i dł. oraz szer. geograficzna.
  • Wprowadzenie dokumentu Prolongaty, który pozwala odzwierciedlić zgodę na przedłużenie terminu płatności lub rozbicie jej na raty.
  • Aktualizację schem dla deklaracji VAT-7(18) /7K(12) oraz obsługę dodatkowych mechanizmów filtrowania płatności w rejestrach VAT.
  • Rozwój integracji z MS Outlook i Google Calendar w zakresie synchronizacji terminarzy oraz poprzez możliwość konwersji wiadomości z MS Outlook do zapytania ofertowego ZOS.

Outlook Comarch ERP XL - Kalendarz

Outlook Comarch ERP XL - KalendarzZakładki w MS Outlook w integracji z Comarch ERP XL

 

Wraz z aktualizacją Comarch ERP XL 2018.2.1,  został udostępniony Comarch MES w wersji 2018.2.1. Oprócz wielu usprawnień w zakresie ergonomii, dochodzi możliwość generowania i drukowania dokumentów RW/ PW.

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz