Systemy ERP

Comarch Mobile 2019.0.jpg

Comarch Mobile 2019.0 już dostępna

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu przez Comarch nowych wersji popularnej aplikacji Comarch Mobile 2019.0.

Do najważniejszych nowości należy zaliczyć definiowanie i realizowanie planów sprzedaży w Comarch Mobile Zarządzanie we współpracy z systemem Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP Optima. Dzięki temu osoba zarządzająca zespołem sprzedaży może w łatwy sposób zdefiniować cele sprzedażowe i monitorować stan ich realizacji bezpośrednio w aplikacji webowej.  Plany sprzedaży mogą być definiowane jako nowe cele, jak również na podstawie poprzednio zdefiniowanych planów poprzez wykorzystanie planu referencyjnego, co umożliwia kontynuowanie realizacji celów np. w kolejnym kwartale dla tego samego rejonu.

Comarch Mobile Plan sprzedaży

Comarch Mobile w wersji 2019.0 to także rozwój wizyt handlowych o możliwość kopiowania i weryfikowania historycznych raportów obecności towarów w Comarch Mobile Sprzedaż. Podczas realizowania wizyty handlowej przedstawiciel handlowy może podglądać historyczny raport obecności towarów, jak również skopiować jego wartość na bieżący raport. Dodatkowo w aplikacji istnieje możliwość powiązania elementu wizyty: Raport obecności towarów z elementem: Merchandising. Dzięki temu istnieje możliwość wykonania zdjęć losowym towarom znajdującym się na raporcie obecności.

W najnowszej wersji aplikacji umożliwiliśmy także wyszukiwanie i obsługę atrybutów dla urządzeń serwisowych w Comarch Mobile Serwis. Serwisant dzięki tej funkcjonalności może wprowadzić dodatkowe dane lub parametry dla serwisowanego urządzenia.

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz