Wydarzenia

Spotkania z Użytkownikami ERP XL.png

Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL 2018

Jak co roku zapraszamy Państwa na tradycyjne wrześniowe Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL, które w tym roku przebiegną pod hasłem digitalizacji. Konferencje odbędą się w pięciu miastach:

- Krakowie - 20 września,

- Warszawie - 25 września,

- Gdańsku - 26 września,

- Poznaniu - 27 września,

- Wrocławiu - 28 września.

Digitalizacja – czyli cyfrowa transformacja – pozwala na osiągnięcie przez firmę wpełni jej potencjału, a tym samym –  na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. Podstawą digitalizacji firmy jest system ERP. Podczas tegorocznych Spotkań podpowiemy, jak w stu procentach wykorzystywać jego możliwości: dla optymalizacji procesów w firmie oraz dla maksymalizacji zysków.

Podczas konferencji poznają Państwo szereg nowości - m.in. wieloźródłowe raportowanie, spinacze elementów, obsługę split payment i RODO czy zmiany w Comarch MES. Zdradzimy Państwu także kolejne nowości szykowane na następne miesiące.

Do Państwa dyspozycji będzie Strefę Eksperta – przestrzeń indywidualnych konsultacji ze specjalistami Comarch, którzy będą do Państwa dyspozycji od rana aż do zakończenia konferencji.

Społeczność Użytkowników Comarch ERP XL liczy sobie już niemal 6000 firm. Spotkania to doskonała okazja, aby w gronie właścicieli, menedżerów, osób zarządzających czy pracujących na co dzień z Comarch ERP XL wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Zachęcamy do rejestracji na stronie: www.spotkaniaerpxl.comarch.pl.

Strefa Klienta

Strefa Klienta jest miejscem w sieci dla Klientów 2BSOFT, w którym możesz w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do:

  • najnowszych aktualizacji
  • aktualności
  • materiałów do pobrania

Logowanie

 

Jak otrzymać dostęp ?

Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji serwisu, należy zakupić jeden z naszych produktów i zostać naszym Klientem.

Więcej informacji otrzymacie Państwo pod numerami telefonu:

+48 32 401 18 90
+48 32 401 18 91

Serwis 2bsoft

menu

do góry

wstecz